NEAHL Playoffs Ice Schedule

League
 
Playoff
 
Exhibition
 
Tournament
 

February 2017
Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 Game #13909
Paradise Valley Atom Jets vs. Irma Atom Aces (Winner: Irma Atom Aces)
Game #13879
Vermilion Atom Craig's Tigers vs. Lloydminster Tier III Team 2 Canadian Tire (Winner: Vermilion Atom Craig's Tigers)
23 24 Game #13915
Cold Lake Atom 5 Ice vs. Kikino Red Army (Winner: Kikino Red Army)
Game #13875
Wainwright Atom Norris Ford vs. Lloydminster Tier III Team 4 Lloyd Blazers (Winner: Wainwright Atom Norris Ford)
Game #13883
Glendon Minor Hockey Association Team 1 vs. Bonnyville Atom Pontiacs 2 (Winner: Glendon Minor Hockey Association Team 1)
Game #13893
Wainwright Bantam Encompass CU vs. Marwayne-Kitscoty Bantam Tier II (Winner: Wainwright Bantam Encompass CU)
Game #13871
Vermilion Bantam Lakeland College Tigers vs. Provost Minor Hockey Team 2 (Winner: Provost Minor Hockey Team 2)
Game #13921
Lloydminster Tier II Team 2 KFC vs. Edgerton Minor Hockey Team (Winner: Edgerton Minor Hockey Team )
Game #13912
Bonnyville Atom Pontiacs 3 White vs. Plamondon Minor Hockey Association (Winner: Plamondon Minor Hockey Association )
Game #13888
Lac La Biche Kingdom Cats vs. Lloydminster Tier III Team 2 Emerald Renovation (Winner: Lloydminster Tier III Team 2 Emerald Renovation)
Game #13897
Lloydminster Tier I Team 2 Servus Credit Union vs. Lloydminster Tier I Team 1 Fort Garry Industries (Winner: Lloydminster Tier I Team 1 Fort Garry Industries)
25 Game #13884
Bonnyville Atom Pontiacs 2 vs. Glendon Minor Hockey Association Team 1 (Winner: Bonnyville Atom Pontiacs 2)
Game #13913
Plamondon Minor Hockey Association vs. Bonnyville Atom Pontiacs 3 White (Winner: Plamondon Minor Hockey Association )
Game #13880
Lloydminster Tier III Team 2 Canadian Tire vs. Vermilion Atom Craig's Tigers (Winner: Lloydminster Tier III Team 2 Canadian Tire)
Game #13926
Saddle Lake Minor Hockey Team 4 vs. Cold Lake Atom 2 Ice (Winner: Cold Lake Atom 2 Ice)
Game #13910
Irma Atom Aces vs. Paradise Valley Atom Jets (Winner: Irma Atom Aces)
Game #13916
Kikino Red Army vs. Cold Lake Atom 5 Ice (Winner: Kikino Red Army)
Game #13903
Lac La Biche SMR Diesel vs. Elk Point Minor Hockey Team 4 (Winner: Elk Point Minor Hockey Team 4)
Game #13907
Lloydminster Tier II Team 1 Synergy CU vs. Vermilion Atom Rona Tigers (Winner: Vermilion Atom Rona Tigers)
Game #13899
Lloydminster Tier I Team 1 Forresters vs. Lac La Biche Ironside Sales and Rentals (Winner: Lloydminster Tier I Team 1 Forresters)
Game #13895
Cold Lake Atom 1 Ice vs. Provost Minor Hockey Team 5 (Winner: Provost Minor Hockey Team 5)
Game #13876
Lloydminster Tier III Team 4 Lloyd Blazers vs. Wainwright Atom Norris Ford (Winner: Lloydminster Tier III Team 4 Lloyd Blazers)
Game #13929
Wainwright Midget Wainalta Motors vs. Vermilion Credit Union Midget Tigers (Winner: Vermilion Credit Union Midget Tigers)
March 2017
Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
      1
Game #13896
Cold Lake Atom 1 Ice vs. Provost Minor Hockey Team 5 (Cancelled)
Game #13956
Marwayne-Dewberry PeeWee Tier I vs. Cold Lake Peewee 1 Ice (Winner: Marwayne-Dewberry PeeWee Tier I)
Game #13963
Paradise Valley Wild Rows Pee Wee Jets vs. Lloydminster Tier II Team 2 Kudu (Winner: Paradise Valley Wild Rows Pee Wee Jets)
Game #13972
Lloydminster Tier II Team 1 Synergy CU vs. Vermilion Atom Rona Tigers (Winner: Vermilion Atom Rona Tigers)
Game #13968
Boyle Minor Hockey Team 1 vs. Bonnyville Peewee Pontiacs 3 (Winner: Boyle Minor Hockey Team 1)
Game #13947
Cold Lake Peewee 2 Ice vs. Bonnyville Peewee Pontiacs 2 (Winner: Cold Lake Peewee 2 Ice)
Game #13886
Cold Lake Bantam 1 Ice vs. Bonnyville Bantam Pontiacs 1 (Winner: Cold Lake Bantam 1 Ice)
2 Game #13952
Provost Minor Hockey Team 4 vs. Wainwright Peewee Cave Inspection (Winner: Provost Minor Hockey Team 4)
Game #13918
Mallaig Peewee vs. Saddle Lake Minor Hockey Team 3 (Winner: Mallaig Peewee)
Game #13964
Lloydminster Tier I team 2 Alta/Sask Physio vs. Bonnyville Peewee Pontiacs 1 (Winner: Lloydminster Tier I team 2 Alta/Sask Physio)
Game #13959
Edgerton Minor Hockey Team vs. Lloydminster Teir II Team 1 Kinsmen (Winner: Lloydminster Teir II Team 1 Kinsmen)
Game #13969
Cold Lake Peewee 3 Ice vs. Frog Lake Peewee T-Birds (Winner: Frog Lake Peewee T-Birds)
Game #13955
Edgerton Minor Hockey Team vs. Irma Atom Aces (Winner: Edgerton Minor Hockey Team )
Game #13945
Cold Lake Atom 2 Ice vs. Bonnyville Atom Pontiacs 2 (Winner: Bonnyville Atom Pontiacs 2)
3 Game #13979
Wainwright Atom Norris Ford vs. Lloydminster Tier III Team 2 Canadian Tire (Winner: Wainwright Atom Norris Ford)
Game #13937
Plamondon Minor Hockey Association vs. Kikino Red Army (Winner: Plamondon Minor Hockey Association )
Game #13976
Frog Lake Midget T-Birds vs. Elk Point Minor Hockey Team 1 (Winner: Elk Point Minor Hockey Team 1)
Game #13919
Saddle Lake Minor Hockey Team 3 vs. Mallaig Peewee (Winner: Mallaig Peewee)
Game #13940
Kitscoty Peewee Team #2 vs. Lloydminster Tier III Team 1 D&D Oilfield (Winner: Lloydminster Tier III Team 1 D&D Oilfield)
Game #13949
Lloydminster Tier III Team 1 Pizza 73 vs. Bonnyville Bantam Pontiacs 2 (Winner: Lloydminster Tier III Team 1 Pizza 73)
Game #13900
Lac La Biche Ironside Sales and Rentals vs. Lloydminster Tier I Team 1 Forresters (Winner: Lloydminster Tier I Team 1 Forresters)
4 Game #14009
Lloydminster Tier I Team 2 Servus Credit Union vs. Provost Minor Hockey Team 5 (Winner: Lloydminster Tier I Team 2 Servus Credit Union)
Game #13934
Lac La Biche Transport vs. Lloydminster Tier I Team 1 Moose Lodge (Winner: Lac La Biche Transport)
Game #13948
Bonnyville Peewee Pontiacs 2 vs. Cold Lake Peewee 2 Ice (Winner: Bonnyville Peewee Pontiacs 2)
Game #13973
Mannville Minor Hockey Association Team 1 vs. Kitscoty Midget (Winner: Kitscoty Midget)
Game #13938
Kikino Red Army vs. Plamondon Minor Hockey Association (Winner: Kikino Red Army)
Game #13894
Provost Minor Hockey Team 2 vs. Vermilion Bantam Lakeland College Tigers (Winner: Vermilion Bantam Lakeland College Tigers)
Game #13953
Wainwright Peewee Cave Inspection vs. Provost Minor Hockey Team 4 (Winner: Provost Minor Hockey Team 4)
Game #13941
Lloydminster Tier III Team 1 D&D Oilfield vs. Kitscoty Peewee Team #2 (Winner: Lloydminster Tier III Team 1 D&D Oilfield)
Game #13957
Cold Lake Peewee 1 Ice vs. Marwayne-Dewberry PeeWee Tier I (Winner: Marwayne-Dewberry PeeWee Tier I)
Game #13970
Frog Lake Peewee T-Birds vs. Cold Lake Peewee 3 Ice (Winner: Frog Lake Peewee T-Birds)
Game #13944
Bonnyville Atom Pontiacs 2 vs. Cold Lake Atom 2 Ice (Winner: Bonnyville Atom Pontiacs 2)
Game #13925
Wainwright Bantam Encompass CU vs. Marwayne-Kitscoty Bantam Tier II (Winner: Marwayne-Kitscoty Bantam Tier II)
Game #13930
Vermilion Credit Union Midget Tigers vs. Wainwright Midget Wainalta Motors (Winner: Vermilion Credit Union Midget Tigers)
5 Game #13982
Elk Point Minor Hockey Team 4 vs. Vermilion Atom Rona Tigers (Winner: Elk Point Minor Hockey Team 4)
Game #13939
Plamondon Minor Hockey Association vs. Kikino Red Army (Winner: Plamondon Minor Hockey Association )
Game #13960
Lloydminster Teir II Team 1 Kinsmen vs. Edgerton Minor Hockey Team (Winner: Lloydminster Teir II Team 1 Kinsmen)
Game #13965
Bonnyville Peewee Pontiacs 1 vs. Lloydminster Tier I team 2 Alta/Sask Physio (Winner: Bonnyville Peewee Pontiacs 1)
Game #13971
Cold Lake Peewee 3 Ice vs. Frog Lake Peewee T-Birds (Cancelled)
Game #13891
Lloydminster Tier III Team 2 Emerald Renovation vs. Lloydminster Tier III Team 1 Pizza 73 (Winner: Lloydminster Tier III Team 2 Emerald Renovation)
Game #13980
Lloydminster Tier III Team 2 Canadian Tire vs. Wainwright Atom Norris Ford (Winner: Lloydminster Tier III Team 2 Canadian Tire)
Game #13974
Kitscoty Midget vs. Mannville Minor Hockey Association Team 1 (Winner: Kitscoty Midget)
6 Game #13987
Wainwright Atom Norris Ford vs. Lloydminster Tier III Team 2 Canadian Tire (Winner: Lloydminster Tier III Team 2 Canadian Tire)
Game #13988
Lloydminster Tier I Team 1 Forresters vs. Cold Lake Bantam 1 Ice (Winner: Cold Lake Bantam 1 Ice)
7 Game #13985
Vermilion Atom Rona Tigers vs. Elk Point Minor Hockey Team 4 (Winner: Elk Point Minor Hockey Team 4)
Game #13994
Edgerton Minor Hockey Team vs. Bonnyville Atom Pontiacs 2 (Winner: Edgerton Minor Hockey Team )
Game #13977
Elk Point Minor Hockey Team 1 vs. Frog Lake Midget T-Birds (Winner: Elk Point Minor Hockey Team 1)
8 Game #13991
Mallaig Peewee vs. Bonnyville Peewee Pontiacs 2 (Winner: Mallaig Peewee)
Game #14013
Provost Minor Hockey Team 4 vs. Lloydminster Tier III Team 1 D&D Oilfield (Winner: Provost Minor Hockey Team 4)
Game #13966
Lloydminster Tier I team 2 Alta/Sask Physio vs. Bonnyville Peewee Pontiacs 1 (Winner: Lloydminster Tier I team 2 Alta/Sask Physio)
9 Game #14002
Lloydminster Teir II Team 1 Kinsmen vs. Paradise Valley Wild Rows Pee Wee Jets (Winner: Paradise Valley Wild Rows Pee Wee Jets)
Game #13999
Boyle Minor Hockey Team 1 vs. Frog Lake Peewee T-Birds (Winner: Frog Lake Peewee T-Birds)
Game #13992
Bonnyville Peewee Pontiacs 2 vs. Mallaig Peewee (Winner: Mallaig Peewee)
Game #14007
Lloydminster Tier III Team 1 Pizza 73 vs. Lloydminster Tier III Team 2 Emerald Renovation (Winner: Lloydminster Tier III Team 1 Pizza 73)
Game #14010
Vermilion Bantam Lakeland College Tigers vs. Marwayne-Kitscoty Bantam Tier II (Winner: Marwayne-Kitscoty Bantam Tier II)
10 Game #14014
Lloydminster Tier III Team 1 D&D Oilfield vs. Provost Minor Hockey Team 4 (Winner: Provost Minor Hockey Team 4)
Game #14011
Marwayne-Kitscoty Bantam Tier II vs. Vermilion Bantam Lakeland College Tigers (Winner: Vermilion Bantam Lakeland College Tigers)
Game #13997
Provost Minor Hockey Team 5 vs. Lloydminster Tier I Team 2 Servus Credit Union (Winner: Lloydminster Tier I Team 2 Servus Credit Union)
11 Game #13989
Cold Lake Bantam 1 Ice vs. Lloydminster Tier I Team 1 Forresters (Winner: Cold Lake Bantam 1 Ice)
Game #14000
Frog Lake Peewee T-Birds vs. Boyle Minor Hockey Team 1 (Winner: Frog Lake Peewee T-Birds)
Game #13998
Lloydminster Tier I Team 2 Servus Credit Union vs. Provost Minor Hockey Team 5 (Cancelled)
Game #13995
Bonnyville Atom Pontiacs 2 vs. Edgerton Minor Hockey Team (Winner: Edgerton Minor Hockey Team )
Game #14025
Lac La Biche Transport vs. Vermilion Credit Union Midget Tigers (Winner: Vermilion Credit Union Midget Tigers)
Game #14019
Plamondon Minor Hockey Association vs. Lloydminster Tier III Team 2 Canadian Tire (Winner: Lloydminster Tier III Team 2 Canadian Tire)
12 Game #14003
Paradise Valley Wild Rows Pee Wee Jets vs. Lloydminster Teir II Team 1 Kinsmen (Winner: Lloydminster Teir II Team 1 Kinsmen)
Game #14020
Lloydminster Tier III Team 2 Canadian Tire vs. Plamondon Minor Hockey Association (Winner: Lloydminster Tier III Team 2 Canadian Tire)
Game #13996
Edgerton Minor Hockey Team vs. Bonnyville Atom Pontiacs 2 (Cancelled)
Game #13986
Vermilion Atom Rona Tigers vs. Elk Point Minor Hockey Team 4 (Cancelled)
Game #14012
Marwayne-Kitscoty Bantam Tier II vs. Vermilion Bantam Lakeland College Tigers (Winner: Vermilion Bantam Lakeland College Tigers)
Game #14008
Lloydminster Tier III Team 2 Emerald Renovation vs. Lloydminster Tier III Team 1 Pizza 73 (Winner: Lloydminster Tier III Team 1 Pizza 73)
13 Game #14004
Lloydminster Teir II Team 1 Kinsmen vs. Paradise Valley Wild Rows Pee Wee Jets (Winner: Lloydminster Teir II Team 1 Kinsmen)
14 Game #14022
Lloydminster Tier I team 2 Alta/Sask Physio vs. Marwayne-Dewberry PeeWee Tier I (Winner: Lloydminster Tier I team 2 Alta/Sask Physio)
Game #14016
Kitscoty Midget vs. Elk Point Minor Hockey Team 1 (Winner: Kitscoty Midget)
15 Game #14026
Provost Minor Hockey Team 4 vs. Frog Lake Peewee T-Birds (Winner: Provost Minor Hockey Team 4)
16 Game #14017
Elk Point Minor Hockey Team 1 vs. Kitscoty Midget (Winner: Kitscoty Midget)
17 Game #14029
Lloydminster Teir II Team 1 Kinsmen vs. Mallaig Peewee (Winner: Mallaig Peewee)
Game #14023
Marwayne-Dewberry PeeWee Tier I vs. Lloydminster Tier I team 2 Alta/Sask Physio (Winner: Lloydminster Tier I team 2 Alta/Sask Physio)
18 Game #14030
Mallaig Peewee vs. Lloydminster Teir II Team 1 Kinsmen (Winner: Lloydminster Teir II Team 1 Kinsmen)
Game #14032
Vermilion Credit Union Midget Tigers vs. Lac La Biche Transport (Played)
Game #14027
Frog Lake Peewee T-Birds vs. Provost Minor Hockey Team 4 (Winner: Provost Minor Hockey Team 4)
19
Game #14021
Plamondon Minor Hockey Association vs. Lloydminster Tier III Team 2 Canadian Tire (Cancelled)
Game #14031
Lloydminster Teir II Team 1 Kinsmen vs. Mallaig Peewee (Winner: Lloydminster Teir II Team 1 Kinsmen)
Game #14018
Kitscoty Midget vs. Elk Point Minor Hockey Team 1 (Played)
20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 32